Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec 2016

Vánoční jarmark

Srdečně zvu Vás a Vaše děti na každoroční Vánoční jarmark, který se koná v úterý 13. 12. 2016. Přijďtě si společně zazpívat vánoční koledy u rozsvíceného stromečku a vyrobit si drobnost na vánočních dílnách, či posedět a popovídat si s přáteli :)

 

Den na dopravním hřišti

Dne 14. 12. 2016 se koná na ZŠ A. Kučery dopravní výchova, kterou žáci již znají. Sraz bude před školou v 7:25, s sebou přezůvky, svačinu, sešit z minulého roku, psací potřeby s pastelkami, vhodné oblečení a cyklistickou helmu (dle počasí).

 

Planetárium

V pondělí 19.12. 2016 proběhne celodenní návštěva planetária, kdy žáky čeká zajímavé promítání a prohlídka. Vstupné je 40,- Kč, autobus i část vstupného je hrazeno ze SRPŠ. Prosím o zaplacení do pátku 16. 12.

 

Vánoční posezení ve třídě

Poslední den školy v tomto roce si zpříjemníme ve čtvrtek 22. 12. 2016 vánočním posezením v naší třídě. Žáci si mohou donést malé pohoštění a drobný dáreček pro vylosovaného spolužáka. Doufám, že si toto první posezení všichni užijeme a naladíme se na poklidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu.

Všem rodičům a také dětem přeji příjemné a klidné vánoční svátky a v novém roce 2017 pevné zdraví a pohody! :)

 

Planetárium Ostrava

V pondělí 19. 12. 2016 jsem společně se žáky 1. stupně navštívili Planetárium Ostrava. Co vše jsem viděli a zažili, popsala Petra.

19. 12. jsme byli v Planetáriu. Bylo tam hodně aktivit, např. větrné tornádo. Šli jsme také do kinosálu, kde nám promítali planety a hvězdnou oblohu. Také nám promítali krátký film, který se nazývá Život stromů. Potom nám paní řekla, že mají opravdický meteorit, na který když se ho dotkneme, budeme mít štěstí. Potom jsme jeli autobusem zpátky do školy.

Petra Chylová